Okna Ząbki

Okna Veka Vetrex

Budujesz dom? A może chcesz wymienić swoje stare okna na energooszczędne lub ze szprosami? Wśród modeli oferowanych przez naszą firmę z pewnością uda się znaleźć produkty spełniające wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. A jest się nad czym zastanawiać, ponieważ okno nie tylko musi być niezawodne, ale też wygodne w użytkowaniu i pasujące do wnętrza domu i elewacji. Łatwo się zgubić w gąszczu wzorów, kolorów i niezrozumiałych parametrów technicznych. Rodzaj uszczelki, listwy dystansowej, ciepłej ramki czy okuć ma ogromne znaczenie przy wyborze okien, a niestety bez fachowej porady trudno podjąć decyzję. Na szczęście dla nas okna nie mają żadnych tajemnic i chętnie doradzimy czym się kierować aby wybrany model cieszył swoim wyglądem i niezawodnością przez długie lata.

W naszej ofercie znajdą Państwo okna z pakietem trzyszybowym i dwuszybowym, odpowiednie dobranie modelu okna pozwoli na zoptymalizowanie kosztów ogrzewania mieszkania. Współpracujemy jedynie z uznanymi producentami. Producencie okien –  Vetrex i Forest, które dostarczają nam stolarkę okienną cieszą się bardzo dobrą opinią na rynku wyrobów budowlanych.

Odwiedzając nasz salon firmowy w Tłuszczu mogą Państwo dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez nas produktów i usług, zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego.